shes makina pvc, ndrrim me vetura

Shitet nga: makina pvc 04 Qer 10:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shes makina pvc te cilat jan sharrat me dy krena , peglla , pastrusja , makina e ujit , makina e dorzave të dritareve ,
tegeri , makina e llajsneve , dhe kompresori . ndrrim mundshum me vetura makinat jan në komunën e lipjanit f,sh banullë magjistralja prishtinë ,ferizaj me ndrrim me traktora të ndryshem me ndrrim 10000 euro kurse me kesh 8000 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim