shes pirunerin me gaz 2.5 tona viti 2000

Shitet nga: xhavit 21 Shk 13:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
.shes pirunerin me gaz dhe piruner tjer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim