shes presen

Shitet nga: Fisnik 14 Nën 19:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Ferizaj
shes presen per paketimin e paketave,najllomit dhe shishave te plastikes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim