shiten 30 cope hilta komplet

Shitet nga: dini com 18 Dhj 20:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
shes 30 cope hilta komplet ne gjendje te rregullt jan mesatar thejn dhe shpojn

045809678
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim