telefona dhe ora dore

Shitet nga: adi 28 Jan 13:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
shiten telefonat dhe ora dore ne gjendje te mir i shes kotrum ose me cop 044767604
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim