valak

Shitet nga: shtampaq 02 Nën 23:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Ferizaj
asht ne gjendje te rregullt per rrahjen e kockav dhe dheut
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim