(Capital) zhvillimit dhe të investimeve.

Shitet nga: service21 22 Maj 08:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Ne jemi një kompani Investment financimin për zhvillim dhe investime.

Ne jemi te specializuar filluar një ekskluzivitet zhvillimet e biznesit blerjes biznesit zgjerim të biznesit tregtare komerciale blerjen e ekzekutimit të pasurive të patundshme blerjen Kontrata e bonove, aksioneve dhe tokave të mëdha për pasuri të patundshme. Në funksion të arritjes sonë,

Por Nëse ju mendoni se ju keni një sfond solid dhe ide për të bërë fitim të mirë në çdo sipërmarrje fitimprurëse, ju lutem mos hezitoni te na tregoni për biznesin bashkëpunimi të mundshëm.

Ne mund t'ju japin kapital fillestar që ju nevojitet për qëllim të Investimeve, dhe çfarëdo të biznesit që ju zgjidhni për të investuar në, kjo është ndarja e fitimit .. kemi marrë 30% ndërsa Konsumatorët të marrë 70%, çdo vit deri sa ju jeni në gjendje për të paguar e kapitalit.

na kontaktoni nëse të interesuar përmes emailit: investmtservicecorporation@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim