skele me qera

Shitet nga: hyzri gajtani 29 Gsh 17:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
japim skele me qera montimin dhe qmontimin e bejm ne.. skelet jan te reja dhe shum te sigurta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim