Bejm montimin e kubzave të betonit

Shitet nga: Adem 18 Mar 19:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Bejm rregullimin e kubzave te betonit si dhe pun te tjera ndertimore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim