Dere dhe dritare plaatikes me 2 gjama

Shitet nga: besmir 04 Mar 13:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Der e plastikes dritaee
me 2 hapje dhe dritaee pa hapje qmimi i volitshemm.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim