Dritare dhe Dyr

Shitet nga: Faton 01 Maj 22:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Ne shitje komplet Dritaret e ksaj shpije si dhe dyret e terasave per te informuar me mir kontaktoni ne Numer te Telefonit.044166171
Dritaret dhe dyret Jan te Drurit Sllovenis .
Anet e Mrenshme jan ngjyr Druri Kurse Ana e Jashtme Jan te Llakirata te Bardha .
Kto Jan krejt te gatshme per Transport

Per Qmim mundemi te bisedojm do Te ju baj nje Qmim Te mir

3 par Dyr te garazhave
Dhe 3 kapigjik te garazhave
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim