Dritare

Shitet nga: Faton Dushica 11 Gsh 12:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Ferizaj
ne shitje Jan Dy Dritare dhe Nje Der e tarases.
Qmimi per komplet esht 150€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim