Dritare dhe Dyr te terasave te Sllovenis

Shitet nga: Faton 20 Shk 09:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Ne shitje komplet dritaret e ksaj shtepije si dhe dyret e terasave, per tu informuar kontaktoni ne numer te telefonit 044166171. Dritaret dhe dyret jane te Sllovenis . Anet e Brendshme jane ngjyre druri kurse ana e jashtme te llakirata te bardha . Kto jane krejt te qmontume te gatshme per transport.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim