Dritare dimensionet 2.10 me 1.00

Shitet nga: merrjep 11 Tet 18:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Ferizaj
Shitet dera per teras me roleta dimensionet 2.10 me 1.00 ,dritarja shitet per shkak se nuk eshte pershtatur me vendin ,dritarja nuk eshte e perdorur vetem edhte e montuar dhe e. Qmontuar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim