Dritare dyr te mbtenshum dhe krune

Shitet nga: b kass 08 Mar 14:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Kam tri dritare te drunit.dy jan qe hapen e nje nuk haper.dimenzioni 80 me 48 tri dritaret jan.kam edhe nje der te mbrendshe me prag.kam edhe 1300 kg krune.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim