Dritare

Shitet nga: Kadri Shala 24 Shk 21:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shiten Dritaret si dhe Dera Terases
dy Dritare te Banjos.
Cmimi Me Marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim