Dritaret e plastikes

Shitet nga: Faruk 09 Pri 22:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shiten 13 dritare te plastikes te importuara nga gjermania me keto dimensione:

2 copa me dimensione 180 cm gjeresi dhe 134 cm lartesi

1 copë - 100 cm gjeresi dhe 122 cm lartesi,

1 copë- 130 cm gjeresi dhe 132 cm lartesi,

4 copa- 77 cm gjeresi dhe 97 cm lartesi,

1 copë - 80 cm gjeresi dhe 110 cm lartesi,

1 copë - 98 cm gjeresi dhe 122 cm lartesi,

2 copa - 80 cm gjeresi dhe 108 cm lartesi,

1 copë - 119 cm gjeresi dhe 134 cm lartesi.
Çmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim