Dritarja+dera

Shitet nga: Emin 20 Pri 16:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Ferizaj
Shes dritaren+deren te importuar nga zvicra jan shum te rujtume sikur dritarja po ashtu edhe dera gjersia e saj asht 2.62 dhe lartesia e saj eshte 2.31 pres bleres serioz per ma shum na kontaktoni ne ket nr 044805438 flm per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim