Dyer automatike per garazha dhe oborr

Shitet nga: Gafurr 23 Nën 14:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shesim dyer automatike per garazha dhe te oborrit me motor automatik.
Kemi lloje te ndryshme te dyerve.
Cmimi varet nga madhesia e dyerve.
Numri kontaktues:
044172824
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim