Dyer dhe dritare dhe Matriali Sloven

Shitet nga: Fadili 17 Gsh 20:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
dyr hymjes 2.10* 1.30 dritare 1.40* 1.60 5 copa dritare 60* 60 2 copa der terase 2.10* 80 dritare 1.40** 80 keto jan te qmontune mundi ti shiqoni kur doni kan nje qmim te lir .jan te slovenis por te lyme me boj te bardh
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim