Dyer dritare gilindera tush kabina

Shitet nga: Li-bes 04 Dhj 13:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Ferizaj
Punojm Dyer dhe dritare nga plastika dhe alumini tush kabina per banjo gilindera alumini si dhe xham kuzhine te gjitha llojet e xhamave si dhe roleta nga alumomi.e.plastika te gjitha llojet e roletave me.qmime te volitshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim