Dyer te blinduara

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: bujari 21 Mar 14:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shesim me shumicë dhe pakicë dyer te blinduara me dimensione:
1.20m*2.05m si dhe
0.90m*2.05m.
Gjendemi ne rrugen Brahim Ademi Magjistralja Ferizaj-Shtime
Poashtu ofrojm edhe dyer INOX me dimensione 1.50m*2.05
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim