Dyer te brendshme

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: labinot bekteshi 10 Mar 21:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Ferizaj
Bejm prodhimin e dyrve dhe dritarve nga druri me te gjitha dimenzjonet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim