Dyer te garazhdes

Shitet nga: liki 07 Nën 23:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Ferizaj
Shes dyert e garazhdes me federa kiper gjatesia 2.35cm dhe gjersia 2metra per me shum informata ne telefon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim