Dyert metalike komplet 580€

Shitet nga: Enver Dje 23:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

580 EUR   850 EUR

Komuna: Ferizaj
Shiten dyert metalike te reja te punuara mire me bagllame dhe shtylla komplet te ngjyrosura.Dyert kane edhe nje dere ndihmse 1.10cm ndersa dyert jane 3.40m gjersi dy krahet ndersa lertesia rreth 2.40 metra.Qmimi I diskutueshem pak eshte 580 € .Komplet me gypa te trashe dhe te punuara mire,.te intersesuarit lajm. 049 599 689 .Qmimi I diskutueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim