Dyert Per Podrum

Shitet nga: Njazi 04 Mar 13:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shiten Dyert te shtepis per podrume , qe rezistojne lageshtise dhe zjarrit , jane te prodhuara ne Zvicerr
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim