GARA PANEL - KOSOVE

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: GARA PANEL - KOSOVE 23 Jan 18:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
GARA SANDUIÇ PANEL - KOSOVË, eshte perfaqesues kryesore ne Maqedoni i sanduiç panelave me prodhim te Greqise, ARKHON PANEL, te cilat panela do te perfaqesojme edhe ne tregun e Republikes se Kosoves.

Ju ofrojme panela te cilat jane te punuara me kualitete dhe standard boteror te certifikuara nga te gjitha certifikatat e mundshme, me te cilet japim garance deri ne 20 vjet per kualitetin e panelave tona.

- panela muri, te te gjithave dimensioneve
- panela kulmi, te te gjithave dimensioneve dhe
- frigo panela.

Keto panela mund ti gjeni ne :
- Te punuara sipas te gjitha kerkesave europiane.
- Dizajn dhe ngjyra te ndryshme
- Standard ekologjik me te larte
- Nivel me te larte te izolimit.
- Me teknologji me bashkekohore .

Informata me te hollsishme na kontaktoni ne :
- garapanel.kosove@hotmail.com
- 0038970427446
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim