GUR DHE RRASA PER SHITJE

Shitet nga: Bujar 26 Shk 16:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Bajm shitjen e gurve edhe rrasave te prem edhe natyrale gjithashtu bajm edhe punimim e tyre ne ter kosoven nr per kontakt 045206563 viber.049554484 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim