GUR DHE RRASA

Shitet nga: Bujar 16 Shk 19:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prsh bajm shitjen e gurve dhe rrasave natryral gjithashtu edhe te prem kemi te gjitha dimenzjonet sipas porosis gjindemi ne fshatin banje ne dalje te autostrades afer furra e bukes pashtriku nr 045206563 viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim