Gilindera tdrununit dhe shole per vc

Shitet nga: privat 03 Tet 22:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
shes gilindera tdrunit perdort jan afer 2.30 cm jan komplet me drrasat e shhkallve dhe nje shole per vc pordorur mund te thirrni edhe ne viber +377 44 543 020 qmimi me marveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim