Gilinderat

Shitet nga: Emin 01 Nën 19:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Ferizaj
Shes gilinderat shum te mira gjatsia e tyre asht 7metra dhe bejn per taras ose per vendosjen ne mur per ma shum na kontaktoni ne ket nr 044805438 flm per mirkuptim pres bleres serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim