Gur dhe rrasa pėr shitje

Shitet nga: Arbeni 12 Jan 21:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shesim te gjtha llojet e gurve dhe rrasave natyrale me qmim te volitshum.
Po ashtu kemi edhe pėrpunuara apo prera te gjtha dimensionet .
Po ashtu bėjm edhe punimin e tyre ju mirpresim ....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim