Gur punues Albi

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: behar bytyqi 22 Mar 21:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shitet grilli i punum krejt me guri si dhe ku dhezet zjarmi permrena asht me tulla per qdo rast kontakto pronarin behar bytyqi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim