Gurpunues

Shitet nga: Bajram 10 Qer 22:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
punojm tegjitha llojet e puneve me gur te prer edhe natyral.dhe bej edhe shitjen e tyre.punojm pun te ndryshme dekorative me gur rrath.qeshme varreza mure.brenda dhe jasht shtrojm edhe rrasa ne tok te prene edhe natyral sipas deshires tuaj ju mirpresim ne nr kontaktues 044290021 ose 049290021
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim