HIDROIZOLIM ZVICRRAN SARNAFIL PER PULLAZE TARA..

Shitet nga: xhyma 25 Shk 13:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
bejm izolime dhe HIDROIZOLIME me materjal zvicrran SARNAFIL qe perdoret per kulma t rrafsha tarasa banjo pishina moqale me garanci t perhershum perr gjdo info : 044 828 805 / 049 346 077 ose www.sarnafil-ks com SELIA Q M I MRAPA HIB PETROLL SELIA N 2 FERIZAI KACANIK TE URA MADHE FACEBOOK> HIDROIZELM ADI

Vibr +37744828805
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim