Hidroizolim zvicran PVC fabrika Sika

Shitet nga: zvicer 21 Nën 21:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shesim izolim pvc zvicrann fabrika sika.kush èshtè i interesuar mundet naper mes tel.ose imail. te lajmerohet ose sms.Qmimi edhte i diskutush mundini me porosit sa te doni.Kemi matrijal 1.8 dhe 1.5 dhe transportin e bejm na dhe doganen e bajm na matrijalin jav dergoj direk ne depon e tuaj ose ne shtepin tuaj.Faleminderit per interesim ju mir presim. 0041 79 748 82 78
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim