IDEAL - Kamina ~ www.kamin.al

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: IDEAL - KAMINA 15 Maj 13:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Per me shume vizitoni faqen tone : http://www.kamin.al - Do te gjeni shum modele te kaminave me nxemje qendrore , pa nxemje qendrore gjithashtu dhe kamina te kompletuar te importuar nga Italia... ME GARANCION 10 VITE,..

Gjendemi ne : Magjistrale Prishtine - Shkup ( Kilometri i 15 )

Për më shumë kontakto në këtë nr tel : +377 44 124 992

/
golf, mercedes, kamin, kamina, bmw, laptop, telefon, iphone, oxhaqe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim