Izolim

Shitet nga: Kemajl 10 Mar 22:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shes ilozim i Ardhur nga Zvicra Zarnafil,Dhe e bejme izolimin e tyre .

Trashesia e tyre:
1.2
1.5
1.8
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim