Kocka per Tretuar

Shitet nga: Basri 05 Gsh 20:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shesim mbi 20m katror kocka per tretuar te per dorura per një koh shumë të shkurtre dhe në gjendje shumë të mirë janë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim