Lesenit tjegulla

Shitet nga: Egzon 13 Pri 18:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Ferizaj
Shes 15 copa lesenit dhe tjegulla si ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim