Mbuloj hall objekt

Shitet nga: Gzim 09 Sht 10:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Mbuloja me dimenzjone 30x15x8 nalt me konstrukt te metalit te zingtum me heker te trash halla xhithsej ka 25 mi kg esht e mbule me carad te trash dhe podin e ka me gom te trash mund te perdoret per shka te dush
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim