Murosim tulla te fasades ndertim ndertimtari

Shitet nga: Tahiri 18 Mar 18:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
bejm murimin e tullave te fasades
per punen qe e bajm na vizitoni dhe binduni se bejm shum pun cilsore
punojm edhe me projektimin dhe ndërtimin e shtëpve dhe banesava, punojm ndërtim te lart dhe te ulët ,për mu bind për punen dhe kualitetin e punes ejani dhe na vizitoni. Numri për kontakt 044-342-025/044-981-158 ose në email adres (rifa@kosovaks.com)
përvoj pune 40 vjeqare
Kemi shum plane dhe peojekte sipas deshires tuaj ,ktu i keni vetem disa foto për me ju tregu per punen dhe kualitetin qe e bajm ,
Kurse per planet dhe projektet e kemi artitektin ton qe kujdeset per to 044342025*vw audi mercedes bmw ford opel renault peugeot citroen hyundai toyota honda fiat nissan *jaguar seat skoda volvo saab lancia chevrolet daewoo chrysler dodge alfa golf 3 golf 4 passat *bora audi a2 audi a3 audi a4 audi a5 audi a6 audi a7 audi a8 mercedes a mercedes b8 *mercedes c mercedes e mercedes s mercedes ml bmw 318 bmw 320 mondeo focus fiesta *vectra astra signum corsa meriva laguna megane vel satis velsatis clio peugeot 206 peugeot *307 peugeot 406 peugeot 407 peugeot 607 citroen c1 citroen c2 citroen c3 citroen c4 citroen *c5 citroen c6 picasso xsatina saxo elantra camry land cruiser stilo linea punto primera x-type s-*type aleta ibiza cordoba leon octavia superb fabia lacetti aveo nubira alfa 147 alfa 156 alfa 166*4x4* gollf 4 * polo ZAFIRA opel corsa meriva astra a klas b klas mercedes golf 5 4 3 2 1KOMBI, FURGON,ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , DAEWOO, FIAT, FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAULT CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT CADDNdrmarrje grup grupe punues punuese ndertim ndërtim ndertim i shpijave ndertimi i shpijave shpijav murosje morator murim per murim fasad fasader fasadim ly lyrje jasht brenda mrena per izolim izolimi izolimin murim i shpijav shpijave shtëpijave marimi ishtepive shtepis shtëpis shtëpijav shtëpijave shpis xl dhoma koridor kuzhin banjo vc wc punëtor mjeshter mjeshtër oborr kopsht duar duvar shpijav ,ndertimtari ,pun ,puntor,shtëpi shtepi mjeshter mjeshtër usta ustallar nnp. ,vetura kamion,kamionet ,bager,golf,pasat,mercedes,iveco,fiat,vw,opel,audi,benzin,disel,renault,troje,banesa,shtepi,lokal,apartment,frontera,nisan,honday,tyjot,mitsubish ndertim ndertimtar mjeshter per ndertimin e shpijav shpijes shpi shpis objekt objektev objekteve company compani kompani

Punetor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim