NNP NAIMI

Shitet nga: NNP NAIMI 14 Shk 23:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Punojm ndertim te laret dhe ndertim te ulet suvarim fasadim izolim me kondore
Ketu kemi qite disa nga puna qe ne kemi kry
Posedojm arkitekt qe kujdeset per projekte dhe projekton ashtu qe ju deshroni
Pranojm edhe kopenzim
Mundi te na kontaktoni ne viber. +37744121891-+37744489771 dhe ne fac. NNP Naimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim