NNP.NAIMI

Shitet nga: NNP.NAIMI 20 Shk 23:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Punojm ndertim te laret dhe te ulet suvarim fasadin izolim me kondore
Ketu kemi shfaq disa nga puna qe ne i kemi kry
Posedojm arkitekt qe kujdeset per projekte dhe peojekron ashtu qe ju deshironi
Punojm edhe me kopentim
Mundi te na kontakroni dhe ne viber +37743121891 - +37744489771 dhe ne fac. NNP.NAIMI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim