Qeremide 5 cent cop

Shitet nga: imri 05 Shk 14:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shes qeremide te perdora vetem 5 cent copa numer kontaktus 044994676 dhe 044558259
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim