Qeremide

Shitet nga: Sabri 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR   180 EUR

Komuna: Ferizaj
Shiten qeremide te perdorura ne gjendje te mire afer 2000 copa cmimi 160 euro te gjitha per informata me te hollsishme thirr ne nr tim personal 045 690 021 dhe ne viber +38649399166
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim