Qereminde

Shitet nga: Qereminde 10 Pri 10:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shes qereminde te perdorura dhe shume te mira per garazhe apo edhe shtepi ,mbi 1000 copa kane mbetur kurse njemije te tjera jane shitur .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim