Qermidet

Shitet nga: toliii 16 Pri 22:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Ferizaj
Shiten qermidet kemi dhe dyr te lira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim