Qeshme te llojllojshme prej gurit

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Behar Bytyqi 07 Pri 20:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
shesim qeshme prej gurit dhe arka tbunarit krejt tpunuar me guri qeshmet jan me ceva me krejt i kan veq lidhjen duhet me ja ba jan te garantum jan tpunuara shum mir tmira per oborr.
per qdo rast kontakto pronar Behar Bytyqi tel: 044 562 177
jemi nga kumuna e malisheves .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim