Rrastues te temeleve

Shitet nga: Evren ibrahimi 09 Gsh 17:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Ofroj pune me kit Makin rrastues se temeleve te shtepive dhe kanalleve jam nga ferizaji
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim